Göz doktorunuzla randevunuzdan, yeni kontakt lenslerinizi evde denemek konusunda hem heyecanlanmış hem de endişelenmiş hissederek ayrıldıysanız– kesinlikle yalnız değilsiniz.

Bazen rutininiz üzerinde uzmanlaşmadan önce biraz pratik yapmanız gerekir; ancak, en sonunda kontakt lenslerinizi takmayı başarıp, harika faydalarını ilk defa görmeye başladığınız o anı asla unutmayacaksınız!

ÇABALARINIZA DEĞECEK SONUÇLAR

Ne kadar rahat olacakları ya da bir şeyleri gözünüze takmak konusunda zorlanacağınız  konusunda endişeleriniz mi var? Böyle hissetmeniz tamamen normal olmakla beraber, kontakt lenslerinizin sadece inanılmaz derecede rahat olduğunu değil, aynı zamanda kullanımının da kolay olduğunu kısa zamanda anlayacaksınız.  


BİRAZ YARDIMA MI İHTİYACINIZ VAR?

Kontakt lenslerinizi takıp çıkartmanın birçok yöntemi olmakla beraber, gerçek hayattaki kontakt lens kullanıcıları öne çıkan başlıca ipuçlarını sizinle paylaşmaktan mutluluk duyacaktır.

KONFORU SÜRDÜRME

Kontakt lensle yaşamaya alıştığınızda günlük yaşantınızdaki unsurlar gözlerinizin rahatlık seviyesini etkileyebilir. Gözlerinizin mutlu, sağlıklı kalması için ipuçlarımıza göz atın.


KONTAK LENSLERLE YENİ HAYATINIZ

Lenslerinizi Nasıl Doğru Bir Şekilde Temizleyeceğinizi ve Bakımını Yapabileceğinizi Öğrenin 

Kontakt lens kullanımı ve bakımı ile ilgili yardımcı olabilecek ipuçlarımızın yer aldığı aylık bültenimize abone olun